“E lidhur me të dy”, flet vajza që dyshohet se nxori në pritë Hekuran Billën, nuk pranon përfshirjen në atentat

June 29, 2020 09:58

“E lidhur me të dy”, flet vajza që dyshohet se nxori në pritë Hekuran Billën, nuk pranon përfshirjen në atentat

Adjola Lakra, e cila dyshohet të ketë nxjerrë në pritë Hekuran Billën ka dalë para trupit gjykues ditën e sotme.

Në dëshminë e dhënë, Lakra është shprehur se nuk ka lidhje me ngjarjen dhe nuk ka pranuar të jetë paguar për të nxjerrë në pritë Billën.

Lakra ka deklaruar:

“Unë kam qenë e lidhur me Sebastian Malin pasi jetoja në të njëjtin pallat ku e ëma e tij kishte parkukerinë. Jemi lidhur por më pas jemi ndarë, fillimisht më ka bërë Billa ftes në Instagram kemi folur dhe jemi lidhur, ne gjithmonë takoheshim në të njëjtin vend pasi Hekurani nuk lëvizte”, tha Lakra.

Gjykata e Tiranës ka  vendosur masen ‘arrest me burg’ deri në përfundim të hetimeve për ngjarjen.

o.j/dita

June 29, 2020 09:58
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim