E pazakontë/ Gruaja godet me shishe kryeministrin irlandez gjatë intervistës (Video)

September 19, 2020 14:50

E pazakontë/ Gruaja godet me shishe kryeministrin irlandez gjatë intervistës (Video)

Një video e një incidenti që është shënuar me kryeministrin irlandez Leo Varadkar, po qarkullon në internet.

Kjo video tregon momentin kur një grua i afrohet kryeministrit ndërkohë që ai po jepte një intervistë për median në Tánaiste në Dublin, duke e goditur atë me një shishe të mbushur me lëng frutash dhe largohet nga aty me vrap.

Gruaja është akoma e paidentifikuar dhe deri tani policia nuk ka kryer asnjë arrestim teksa po përpiqet ta gjejë këtë të fundit.

Ndërkohë, burimet policore u shprehën se hetimet po e trajtojnë ngjarjen si sulm ndaj kryeministrit.

September 19, 2020 14:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim