FOTO: Artisti shqiptar, me violinë në krahët e Jezusit në Brazil

January 13, 2018 15:02

FOTO: Artisti shqiptar, me violinë në krahët e Jezusit në Brazil

Artisti shqiptar Olen Çezari teksa qëndron në krahët e Statujës së Krishtit në Brazil, luan tingujt e magjishëm të “Ave Maria” me violinën e tij.

Pamjet nga Rio de Zhaniero janë bërë publike nga vetë artisti në profilin e tij në Facebook.

Ave Maria në Rio është një udhëtim në një vend të fshehur shpirtëror, dhe introspektiv të zemrës sonë. Dashuria është arsyeja përse ne i bëjmë gjërat. Vizioni i besimit dhe shpresës në muzikë na përqafon të gjithëve”, shkruan violinisti ndër të tjera.

 

January 13, 2018 15:02
Komento

2 Komente

  1. Lalai January 13, 16:20

    uuuuuaaaaaaaaaaa sa na mahnitet o Dita

    Reply to this comment
  2. Adih January 13, 19:54

    Ne qofte se do largohesha nga vendi ku banoj , do doja vetem ne BRAZIL , e nuk do e kishja pishman . ,Pamvaresisht halleve qe ka brazili ,plus dhe pasigurine per jeten ,por padyshim ,ka natyren me te bukur ne BOTE :Eshte nje perle e pa imagjinueshme .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*