E rrallë në bastet shqiptare të Botërorit: Fiton 9.6 milion me një… 500 lekësh!

June 29, 2014 21:31

E rrallë në bastet shqiptare të Botërorit: Fiton 9.6 milion me një… 500 lekësh!

Bastet mbi Botërorin në Shqipëri janë të shumta. Por një nga kompanitë më të mëdha të basteve sportive në vend EuroLive ka regjistruar një rast vërtet të paprecedentë.

Një klient i saj ka luajtur vetëm 50 lekë në një biletë ku ka tentuar 13 gjetje dhe… i ka kapur të 13-a (!). Ka arritur kështu të fitojë mbi 9 milionë lekë të vjetra me vetëm një monedhë 500 lekëshe!

Për nga raporti mes parave të bastuara dhe fitimit dhe për nga numri i rezultateve që ka gjetur, mund të konsiderohet pa frikë një nga bastet më të rralla në botë.

June 29, 2014 21:31
Komento

4 Komente

 1. vendaliu June 29, 21:54

  Mbase eshte ndonje hallexhi , qe te mbylle sadopak mungesat e varferise !!

  Reply to this comment
 2. Ovardari June 29, 22:05

  Hallall o,para per te tere….

  Reply to this comment
 3. E VERTETA June 29, 22:27

  Fati do kete qene i dehur…

  Reply to this comment
 4. l.shuperka June 30, 07:29

  hallall qumeshti i dallandyshes. fitore fitore.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim