E shoqëron me këngë popullore veriore, Rama publikon pamjet nga kantieri i Kukësit

February 23, 2021 08:21

E shoqëron me këngë popullore veriore, Rama publikon pamjet nga kantieri i Kukësit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një video nga puna në kantierin e ndërtimit të aeroportit që po ndërtohet në Kukës.

“MIRËMËNGJES dhe me punën që vazhdon për përfundimin e Aeroportit të Ri Ndërkombëtar në Kukës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama, ndërsa e shoqëron videon me muzikë popullore.

Më poshtë videoja e publikuar nga kryeministri Rama.

j.l./ dita 

February 23, 2021 08:21
Komento

2 Komente

 1. LEON February 23, 09:25

  Kush VJEDH,,edhe Punon.
  dembelat,as punojne,as vjedhin.
  Perpara Rilindja,,Jepe me Koncession.

  Reply to this comment
 2. mirel February 23, 12:27

  Zagaret shqupisa le te lehin, stadiumi i Kuksit do te ndertohet.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim