E shtuna, shira të dobët në zona malore, por bregdeti me diell

August 18, 2018 09:03

E shtuna, shira të dobët në zona malore, por bregdeti me diell

E gjithë dita paraqitet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta duke sjellë shira të dobët në zonat malore si dhe rrebeshe shiu në juglindje.

Edhe pasditja mbetet me vranësira të shpeshta dhe shira të përkohshëm në pjesën më të madhe të vendit, përjashtuar bregdetin ku vijojnë kthjellimet me vranësira të herë pas hershme.

Temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes, ndërsa një rënie të lehtë sjell mesdita por ruhet maksimumi i 37 Gradëve.

o.j/dita

August 18, 2018 09:03
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*