E trishtë, nëna shtatzënë humb jetën pak javë pasi pa ekon e fëmijës

September 12, 2018 18:54

E trishtë, nëna shtatzënë humb jetën pak javë pasi pa ekon e fëmijës

Një grua 22 vjeçare ka humbur jetën pak javë pasi ka parë ekografinë e parë të fëmijës që mbante në bark.

Rosanna Sanderson u gjet e vdekur në shtëpinë e saj në Glasgow nga e ëma Jacqueline. Pasi folën me mesazhe, Jacqueline e gjeti të shtrirë pa ndjenja në krevat mëngjesin e së dielës më 9 shtator.

Rosanna punonte si parukiere, ishte 14 javëshe shtatzënë dhe do bëhej nënë për herë të parë në muajin mars.

E ëma shkoi në shtëpi pasi miqtë dhe klientët e njoftuan se nuk po e kontaktonin dot.

Së bashku me të ishte partneri i Rosannës, Oliver.

Trupi i pajetë do ti nënshtrohet autopsisë për të përcaktuar shkaqet e vdekjes.

l.h/ dita

September 12, 2018 18:54
Komento

3 Komente

 1. njena ne Amerike September 12, 19:10

  po lajm asht ky???
  Ooooo ju keni mbarue me te tana

  Reply to this comment
 2. Eri....from Vlora September 12, 20:14

  Ejjj “humb jeten pak jave pasi pa ekon””!!!..d.m.th..humbi jeten sepse pa ekon…..jo po humbi jeten sepse nuk pa telenovelen…o njerez qe doni te beheni gazetare…..shikoni logjiken e fjalis..kuptimin…respektoni regullat e ndertimit te fjalise…..kryefjale,folje,kundrinor,rrethanor vendi,menyre,etj..etj….se na i shpifet dhe ju mire ajo e shkreta ,qe humbi jeten.

  Reply to this comment
 3. Kris 1 September 12, 21:47

  Sa te mbaroje autopsia na njoftoni.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*