E zë korrenti duke lidhur internetin, vdes 42-vjeçari në Mëzez

September 5, 2018 17:40

E zë korrenti duke lidhur internetin, vdes 42-vjeçari në Mëzez

Një 42-vjeçar ka gjetur vdekjen të mërkurën në Fushë-Mëzez, duke punuar në një banesë për të vendosur linjën e internetit.

Ngjarja ka ndodhur në orën 14:10, kur personi me inicialet A.Z. ka rënë në kontakt me rrymën elektrike gjatë punës dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

o.j/dita

September 5, 2018 17:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin