E zgjonin në tren për biletën, biznesmeni italian gjen zgjidhjen për gjumë të qetë

June 10, 2019 19:23

E zgjonin në tren për biletën, biznesmeni italian gjen zgjidhjen për gjumë të qetë

Një biznesmen italian ka gjetur një zgjidhje të pazakontë që kontrollori i biletave në tren të mos e zgjonte nga gjumi.

I lodhur dhe i bezdisur nga fjalët e kontrollorit të trenit që i kërkonte biletën sa herë që merrte një sy gjumë, e kanë bërë të mendojë diçka unike.

Kështu biznesmeni, Alessandro Pipero për të bërë një gjumë të qetë në tren vendosi që numrin e biletës ta shkruante në ballë.

Fotoja e tij me numrin e biletës në ballë bëri xhiron e rrjetit, ku shumë e lavdëronin për gjetjen e veçantë.

l.h/ dita

June 10, 2019 19:23
Komento

3 Komente

 1. XXXL June 10, 20:57

  Biznesmen qe udheton me tren ????
  Vetem nje i papune apo homeless bredh , ben xhiro me tren dhe aq me teper kursen edhe eurot e hotelit duke fjetur gjume per shtate pale qejfe.
  Kopil i madh ky peppino, per t’u bere i njohur.

  Reply to this comment
 2. A June 12, 17:05

  Per XXXL, qe njef vetem mender biznesmenet rrangalle shqiptar, qe kur nga horra behen te pasur dhe pashallar vrasin edhe baben e vet.
  Nuk merren per baze mendimet, fjalet e oligarkeve shqiptar, pamvaresisht se si kane arritur te bejne para, pasuri sepse njerez te peshtire jane perseri.
  Ja kush jane shoket e tyre nje leckaman nga Parisi qe quhet EDI RAMA, nje shpellar si SALI BERISHA, nje qe e merrte gjumi ne kazino FATOS NANO e keshtu me rradhe, pra keto jane qe ke simpati ti XXXL qe ta lajne dhe ta shplajne trurin te tjeret.
  Keto jane funderrinat e shoqerise shqiptare dhe jashteqitja e tyre. Tung.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*