Edhe dy prokurorë të Krimeve të Rënda aplikojnë për t’u bërë pjesë e SPAK

January 31, 2019 17:24

Edhe dy prokurorë të Krimeve të Rënda aplikojnë për t’u bërë pjesë e SPAK

Dy prokurorë nga Prokuroria e Krimeve të Rënda pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Krimeve të Rënda në Tiranë kanë aplikuar për të qenë pjesë e SPAK.

Prokurorët që aplikuan për SPAK janë Doloreza Musabelliu dhe Eugen Beci.

Eugen Beci

Me këto dy kandidatura shkon në 5 numri i aplikantëve.

Më herët për të qenë pjesë e strukturave të SPAK kanë aplikuar Anton Martini, Besnik Muçi dhe Klodian Braho.

v.l/ Dita

January 31, 2019 17:24
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*