Edhe Ledioni pret një fëmijë?!

November 30, 2014 09:50

Edhe Ledioni pret një fëmijë?!

asi morëm vesh që Nora Istrefi është në pritje të fëmijës së parë në spektaklin “Dance With Me” të Alketa Vejsiut.

Spikerja e njohur, vazhdon lajmërimet në lidhje me “pritje fëmijësh” me një postim në FB. Ajo ka lajmëruar se Arbana, Xhemi, LEDIONI dhe Sara…të gjithë presin bebet.

Hmmm… Arbana, Xhemi, Sara, po…po Ledioni me foton e Enos ç’ne? Lë të shpresojmë që Alketa të mos e lerë punën e që bënë si spikere, se si zëdhënëse materniteti, nuk bëka..:).

alketa

November 30, 2014 09:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*