Edhe Uma Thurman “viktimë“ e Wenstein

November 24, 2017 09:25

Edhe Uma Thurman “viktimë“ e Wenstein

Uma Thurman ka bërë një postim në Instagram në ditën e Falenderimeve, dhe ka nënkuptuar se ka qenë viktimë e manjatit të filmit Harvery Weinstein.

“Jam shumë e lumtur sot që jam gjallë, për të gjithë ata që dua, dhe ata që kanë guximin të ngrihen mbi të tjerët. Thashë se kam qënë mjaft e nxehur së fundmi, dhe kjo për disa arsye, nëse nuk mund ta shihni nga fytyra ime”, thotë ylli i filmit “Pulp Fiction”.

Postimi vijon më tej: “Mendoj se është shumë e rëndësishme të keni kohën tuaj, të jeni të drejtë, të saktë kështu që…. Gëzuar ditën e Falenderimeve të Gjithëve, (Përveç teje Harvey, dhe komplotistëve të tu, jam e lumtur që po ikni ngadalë, ju nuk meritoni një plumb)- qëndroni me mua”.

Postimi kishte një foto të Thurman në filmin “Kill Bill: Volume 2” i shpërndarë nga Miramax, kompania e Wenstein. Dhe skena në foto është roli i Thurman, Beatrix Kiddo e cila premton për një “hakmarrje të tërbuar”.

Weinstein ka qenë producenti ekzekutiv i “Kill Bill”. Volumi i parë dhe i dytë janë shpërndarë nga Miramax.

November 24, 2017 09:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*