Dosja ndaj avokatit Bashkim Hoxha pritet te pushohet

March 1, 2015 16:42

Dosja ndaj avokatit Bashkim Hoxha pritet te pushohet

Televizioni ABC ka mesuar nga prokuroria se dosja ndaj avokatit Bashkim Hoxha pritet te pushohet, pasi Kryeminsitri nuk ka pranuar te japë shpjegime ne organin e akuzes.

Pas kesaj pritet qe dosja te pushohet dhe avokati te jete i lire nga çdo akuze.

Mesohet se Kryeministri Rama nuk ka bere kallezim penal ne momentin e nisjes se hetimit dhe arrestimit te avokatit.

Per kete arsye dosja te cilesohet si e paplotë, pasi aty mungonte kallezimi qe ka vene ne levizje policinë.

Hoxha u arrestua sepse kërcënoi në telefon kreun e qeverisë.

March 1, 2015 16:42
Komento

4 Komente

 1. baffo March 1, 18:49

  Po ti kishte ndodhur Sales kjo gje per ta fal jo e jo por do e kishin ba pilaf por ky eshte Edi Rama qe di te fal

  Reply to this comment
 2. [email protected] March 1, 20:28

  baffo !

  shume mire e bukur e thua!

  ky eshte Ed Rama ,nji njeri i artit ,nji njeri i kultures nji kristian ,qe vetem ata dine te falin burrnisht !nuk them se nuk ka edhe myslimane te tille,por me mire kap nji llote se sa te gjeshe nji njeri i besimit mysliman qe te fali !

  Reply to this comment
 3. LORA March 1, 21:41

  Nuk me duket falje me shume se sa nje tolerance ndaj nje psikopati-sherbestar te nevojave te brekedhjerit te historise.

  Reply to this comment
 4. xhateli March 1, 22:19

  keshtu e toleroi Edi Rama edhe Saliun nw Gwrdec, ku, nw vend qw ta kallwzonte pwr krim, vrasje, djegie, pwr gjenocid, i rrahu krahwt mw nwntekstin: ec or burrw se s’tw gjen gjw ty.
  Dhe tani ky Salw, po pwrgatit destabilizimin e radhws deri sa t’i marrw frymwn qeverisw sw Ramws.
  Ashtu dhe ky avokat, gjoja njeri i ligjit, nuk ndjek rrugwt ligjore po bwn kercwnime si ata cubat e Salws she falet. Ai duhej bwrw shembull pwr njerwzit aqw kanw kapur ligjin peng, si hajdutwt e bankave qw marrin peng milionat. Falini dhe ata dhe cojeni kwtw vend pwr lesh,..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*