Edi Rama flet pas humbjes

October 8, 2015 22:46

Edi Rama flet pas humbjes

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se lojtari më i mirë ishin tifozët, teksa theksoi se barazimi do të ishte i drejt.

Për kryeministrin Rama tifozët ishin shembullor, dhe se ëndrra do të vijojë në Armeni.

“Barzimi do qe më i drejtë, por ky është futbolli. Sot lojtari më i mirë ishte publiku fantastik kuq e zi. Nesër ditë e re. Endrra vijon në Armeni”, ka shkruar kryeministri në Facebook.

Shqipëria i shkon Armenisë të dielën në Yerevan për ndeshjen kryesore të Euro 2016.

October 8, 2015 22:46
Komento

1 Koment

  1. Muçua I tanes October 9, 08:39

    Tifozet me opinjonin 5-0. Shqiperi serbi 2-0……..8 balle ishte termeti 12 balle uniteti.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim