Edhe Rama OK me apelin e Metës, pritet vetëm përgjigjja e Bashës

July 17, 2016 20:33

Edhe Rama OK me apelin e Metës, pritet vetëm përgjigjja e Bashës

Kryeministri Edi Rama deklaroi sot pasdite se është i gatshëm që të ulet në tryezën e propozuar nga aleati i tij në qeverisje, Ilir Meta.

“I gatshëm të ulem në çdo moment në tryezën e propozuar nga I.Meta! Çdo diskutim sy më sy për Reformën në Drejtësi deri në 21 korrik ia vlen”, shkruan Rama në Facebook.

Ky reagim i kreut të qeverisë, vjen pas ftesës që bëri sot Meta për një tryezë ku të pranishëm të jenë 3 liderët kryesorë, dhe dy ambasadorët, Lu dhe Vlahutin.

Tashmë mbetet vetëm reagimi i Bashës për një tryezë të tillë.

July 17, 2016 20:33
Komento

3 Komente

 1. nina July 17, 20:40

  Z.Kryeminister mbro vetingun, me ShBA dhe BE.. dhe jo ne kra te Metes gjarprit tradjtarit, dhe te Lul menderit kriminelit.. ke popullin me vete… rrespekte Danimarka

  Reply to this comment
 2. Spata July 17, 20:47

  Te ka zene gripi dhe nuk ke nuhatje te kuptosh se cpo te bejne.

  Reply to this comment
 3. lori July 18, 08:38

  Z.RAMA JE NE KOHEN E KINEZIT TJETER KUR PROPOZOI MBETJET KIMIKE.BEJA EDHE KETIJ SI ATIJ MONGOLI ,VETEM PERBALLJA ME POPULLIN MUND TI ZMBRAPSE E TI THOTE STOP TRESHES “LUMELU”!KJO ESHTE RRUGA E ENDRES TENDE PER TE HYRE E MBETUR NE HISTORI,SALINJTE LULET E METET KA HYRE NE ARSHIVAT E TJETER VENDI E DOSJET U LEXOHEN PAS 50 VITEVE.SHERBEI KETIJ VENDI E POPULLI SIC TE SHERBEU ME 23 QERSHOR E COJE VENDIN DREJT ZGJEDHJEVE SE DO TA SHIKOSH SE SI DO KATANDISET GRUPI I GJENERALEVE TE HEDHUR ME PARASHUTE!KE POPULLIN ME VEHTE ,LERI BAJGAT MENJANE E TI GJYKOJE VERDIKTI POPULL.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*