Edi Rama: Kush lexon me mendjen e vet, le ta lexojë

November 8, 2017 19:01

Edi Rama: Kush lexon me mendjen e vet, le ta lexojë

Kryeministri ka publikuar në Facebook, raportin e Guardia Di Financas. Kryeministri thotë se, kush sheh me sytë e vet le ta lexoj raportin me rezultatet, sipas Ramës ky raport vlerësohet si një përmirësim i rezultatit në luftën kundër Cannabis Sativas.

“Ata që shohin me gojën e kazaneve dhe mendojnë me kokën e politikanëve e analistëve të kazaneve mos ta marrin fare mundimin,” shprehet Edi Rama.

November 8, 2017 19:01
Komento

1 Koment

  1. sapa November 8, 19:08

    Vetem kazanet i mbeten ne goje ketij te ashtuquajtur beresi i shtetit!Argumenta te tjera nuk ka.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*