Eduard Selami, një baba i përkushtuar

December 25, 2015 19:05

Eduard Selami, një baba i përkushtuar

Deputeti i PD, Eduard Selami dhe gruaja e tij, Ilva Tare kanë shkuar sot për një vizitë tek Kryepeshkopi, Anastas Janullatos, në Kishën e re Ortodokse “Ringjallja e Krishtit”, në Tiranë, me rastin e ditës së Krishtlindjes.

Aata kanë shfrytëzuar mundësinë që të marrin me vete në këtë ditë të shënuar edhe vajzën e tyre të vogël Melody, e cila tashmë ka bërë 5 muajshe.

Selami ka mbajtur në krahë të bijën, duke u munduar ta fshehë nga kamerat dhe syri i i fotografëve. Gazetarja e njohur dukej shumë elegante me një fustan të kuq.

 

Deputeti i PD, Eduard Selami dhe gruaja e tij, Ilva Tare, gjate nje vizite tek Kryepeshkopi, Anastas Janullatos, ne Kishen e re Ortodokse “Ringjallja e Krishtit”, ne Tirane, me rastin e dites se Krishtlindjeve./r/n/r/nLawmaker, Eduard Selami and his wife Ilva Tare, during a visit to the Archbishop, Anastas Janullatos, at the new Orthodox Church "Resurrection of Christ" in Tirana, on the occasion of Christmas. Day.

 

 

 

December 25, 2015 19:05
Komento

4 Komente

 1. Kaubojsi PS December 25, 22:47

  Eveniment me rendesi kombetare.
  E kujt i intereson kjo?
  Pse jua beni njerezve jeten pa kuptim?

  Reply to this comment
 2. Gezuar Melody December 26, 01:09

  Gezuar Krishtlindjet, Melody…
  Paç dite e jete te bukur, me sa me pak trishtime…
  Babai yt eshte njeri i shtruar, dhe mamai gazetare correcte…
  Deri tani.
  [Jo se s’kane Thembra Akili edhe ata, se Pardesyte e Bardha jane kostumi kobetar i Politikes se Tiranes, dihet kjo, dhe se MEDIA, here here e shmang te Verteten,e dhe kjo dihet!]

  Por…
  Nese Janullatos ne kete dite feste, pa Nolin e Madh simbol te Pa Kembyeshem,
  pra nese vizita tek ai nga ty mister Eduard -dhe ti Ilir Meta- me qe ra fkala-, nese shkoni e takoni se Janullatos ka mbeshtetjen e lobit G ne Amerike,

  atehere tere gjerat ju kthehen kunder,
  edhe Melody se si do tingelloj ne shqip…
  [gje qe nuk do ta uronim kurre, as edhe per Ilva Taren…]

  Reply to this comment
 3. Petrefi December 26, 12:23

  uuuuaaaauuuuu cfare lajmi.

  Reply to this comment
 4. Arber December 26, 12:55

  Te shitur tek Kali i Trojes shovinisti Janullatos.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*