Eduart Ndocaj ia merr këngës me çifteli

November 6, 2015 21:42

Eduart Ndocaj ia merr këngës me çifteli

Deputeti Ndocaj është shfaqur sëfundmi duke kënduar këngë patriotike me banorët e tij në Lalm të Lezhës.

Në seancën plenare të së enjtes, u vendos që deputeti Ndocaj do të jetë anëtar i përhershëm në Komisionin për Veprimtarinë Prodhuese, Tregtisë dhe Mjedisit si dhe anëtar zëvendësues në Komisionin për Integrimin  Europian.

A thua të jetë ky edhe qëllimi i kësaj feste?

 

 

 

Deputeti Ndocaj duke kenduar kenge patriotike me banoret e tij ne Lalm te Lezhes. Deputeti Ndocaj eshte deputeti me popullor ne historine e parlamentarizmit shqiptar.

Posted by Eduart Ndocaj Faqja Zyrtare on Friday, November 6, 2015

November 6, 2015 21:42
Komento

4 Komente

 1. Arkidi November 6, 22:21

  Ja pra nje tjeter grup ciftelia orkeatrus Eduart Wood Ndocaj, kendon kengetari Nua Rroku i zoti tokes…. Rrofte rilindja

  Reply to this comment
 2. Hurma Arabie. November 7, 01:48

  “Arkid” si koqe qe je ben mire te heshtesh. Deputeti Ndocaj nuk shkulet nga vendi ku ka rrenjet, me kete kenge PATRIOTIKE na cliruat per nje moment nga stresi qe na kane krijuar pushtet dhe kriminelet politikane. Ndocajt dhe bashkefshatareve te tij u kendofte zemra, mbaresi do te na sjelle ky deputet nga Lalmi, nje fryme te re po fut ne politk-berjen e Shqiperise. E gjithe rraca e degjeneruar e politikaneve zbresin ne fshat apo ne baze sic i thone, vetem kur ka votime dhe duan vota, here te tjera nuk i sheh dhe nuk i kap, jetojne ne vila lluksoze, shetisin me makina te shtrenjta dhe jane te rrethar me bodiguard.

  Reply to this comment
 3. Arben November 7, 06:55

  CFARE TE KEQE KA KENGA.

  JU GAZETARET BYTHPALARE, MERRUNI ME ATE SE KU I GJETI KY SHOKU 500,000 EURO QE DEKLAROI SE DHA PER FUSHATEN E PS-SE.

  APO NUK KENI B… TE MERRENI ME KETE DHE E DIGJNI SI LAJM ME MUHABETE CIFTELIE.

  Reply to this comment
 4. aqo November 7, 06:57

  Me mire te merret me art e te kendoje me cifteli se sa te beje gam-gam cdo dite neper konferenca shtypi qe po na sjellin zorret ne fyt.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*