Eduart Ndocaj kandidon për kreun e PS?

January 28, 2016 20:52

Eduart Ndocaj kandidon për kreun e PS?

Zërave që kërkojnë mbajtjen e zgjedhjeve për kreun e Partisë Socialiste u është bashkuar së fundi edhe deputeti më i ri Kuvendit, Eduart Ndocaj.

Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, deputeti Ndocaj lë të kuptohet se ai do të jetë kandidat për kreun e PS-së.

“Hyrja e statutit të PS fillon me nënvizimin se demokracia e brendshme është shtylla kryesore e funksionimit të PS.

Gara demokratike dhe garimi janë pjesë të rëndësishme që e shëndoshin PS.

Askush nuk duhet të ketë fobi për kandidimet si dhe kushdo që mendon se mund të jap diçka të re mund e duhet të garojë për Kreun e PS”, shkruhet ndër të tjera në postim.

January 28, 2016 20:52
Komento

3 Komente

 1. aqo January 29, 06:10

  E o Edi Rame ku e katandise Partine Socialiste sa te talle bythen maloku koke-trash.

  Reply to this comment
 2. Fatmir Lohja January 29, 09:05

  Sukse Zotit Ndocaj!

  Reply to this comment
 3. Xha Temja January 29, 16:18

  Vec Kaubojsit i kujtoj Ramushit te Rilindjes te fuse ne garre edhe Maqiun (Maqo Lefter Lakrorin). Tre kandidatura “shume serioze”. Tao Palla numerron votat dhe fitues shpallet … Gjatoshi palle

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?