Efektivi i RENEA-s bie në greminë, ndërhyrje nga ajri për ta shpëtuar

December 9, 2019 10:57

Efektivi i RENEA-s bie në greminë, ndërhyrje nga ajri për ta shpëtuar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin të Shkodrës, ku një efektiv i i RENEA-s ka rënë në një greminë nga një lartësi e konsiderueshme.

Si pasojë e rënies nga lartësia, ai ka dëmtuar të dyja këmbët.

Forcat e policisë dhe ata të RENEA-s janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Efektivi është identifikuar si Bledar Beluli.

Pritet dhe ndërhyrja nga ajri për shpëtimin e tij.

j.l./ dita

December 9, 2019 10:57
Komento

1 Koment

  1. Buzuku December 9, 17:37

    Lajm gjysmak….

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim