Eksploziv ‘Audi-t’ në Vlorë, nga flakët digjet dhe një makinë tjetër

April 9, 2018 08:51

Eksploziv ‘Audi-t’ në Vlorë, nga flakët digjet dhe një makinë tjetër

Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur gjatë natës së kaluar në qytetin e Vlorës. Lënda eksplozive i është vënë një mjeti tip ‘Audi A7’, në pronësi të shtetasit Demir Shehu.

Ndërkohë, nga flakët është djegur dhe një mjet tip ‘Benz’, me targa AA 424 RRC.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Pyjores, në qytetin bregdetar, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe pritet të zbardhë shkaqet e shpërthimit.

o.j/dita

April 9, 2018 08:51
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*