Pako bombe një makinë në Tiranë, policia bllokon qarkullimin në rrugën “Sitki Çiço”

March 21, 2016 14:51

Pako bombe një makinë në Tiranë, policia bllokon qarkullimin në rrugën “Sitki Çiço”

Një sasi lënde e dyshuar eksploziv është konstatuar rreth orës 14 e 40 minuta poshtë një makine të parkuar në rrugën “Sitki Çiço” në kryeqytet.

Makina ishte parkuar pranë shkollës “Niket Dardani”.

Pronari i saj, Shefqet Rapi, një 50 – vjeçar nga Tirana, ka parë fillimisht se njëri nga xhamat ishte thyer dhe se i ishte vjedhur kasetofoni.

March 21, 2016 14:51
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*