Ekzekutoi ish-gruan gjyqtare, zbardhet ekspertiza mjeko-ligjore e Fadil Kasemit

November 13, 2017 12:30

Ekzekutoi ish-gruan gjyqtare, zbardhet ekspertiza mjeko-ligjore e Fadil Kasemit

Është zbardhur ditën e sotme ekspertiza mjekoligjore për shtetasin Fadil Kasemi, i cili akuzohet për vrasjen e ish-bashkëshortes së tij, gjyqtares Fildes Hafizi.

“Kasemi, pa probleme mendore”, thuhet në ekspertizë.

Ekspertiza është dorëzuar në Prokurorinë e Krimeve të Rënda.

Kasemi u arrestua vetëm disa orë pasi kreu vrasjen në mes të Tiranës rreth 2 muaj me parë. Ndërsa ish-bashkëshortja e tij ishte e pajisur me urdhër mbrojtje.

Ata ishin të divorcuar dhe kishin dy fëmijë. Këta të fundit aktualisht janë nën kujdestarinë e tezes së tyre, motrës së Fildeze Hafizit.

November 13, 2017 12:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim