Elbasan, abuzon me fqinjën në sy të vajzës së mitur, arrestohet 29-vjeçari

Redaksia Online June 13, 2013 09:00

Elbasan, abuzon me fqinjën në sy të vajzës së mitur, arrestohet 29-vjeçari

Një 29-vjeçar është arrestuar në Thanë të Elbasanit për vepra të turpshme. Sipas policisë së këtij qyteti, Besmir Murati ka hyrë në mes të natës në shtëpinë e fqinjës dhe ka abuzuar seksualisht me të në sy të vajzës së saj të mitur. 28-vjeçarja A. Toska ka qenë në dhomën e saj, së bashku me të bijën, kur Murati ka thyer xhamat e dritares dhe është futur brenda. Dyshohet se agresori është përdorues droge.

Redaksia Online June 13, 2013 09:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?