Elbasan/ Aksidenton një fëmijë, arrestohet 19 vjeçari drejtues i mjetit

December 7, 2017 12:36

Elbasan/ Aksidenton një fëmijë, arrestohet 19 vjeçari drejtues i mjetit

Një 6 vjeçar me iniciale N.T është aksidentuar ditën e sotme në Elbasan dhe është dërguar menjëherë drejt Spitalit të Tiranës, ku fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë policia e Elbasanit ka arresuar shoferin 19 vjeçar, Klint Lulja, i cili duke drejtuar mejtin e tij tip “Smart” ka aksidentuar 6 vjeçarin.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “25 Nëntori”, ndërsa materialet për këtë askident i kanë kaluar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale “Shkelja e Rregullave të Qarkullimit Rrugor”.

December 7, 2017 12:36
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*