Elbasan, dy persona mbyten në ujërat e Zarranikës

Redaksia Online March 12, 2013 15:00

Elbasan, dy persona mbyten në ujërat e Zarranikës

Dy persona kanë humbur jetën sot në Elbasan, pasi kanë rënë aksidentalisht në ujërat e rrëmbyeshëm të përroit të Zarranikës. Mësohet se Miranda Ramazani, 34 vjeç, ka rënë në ujë aksidentalisht, ndërsa Agim Jashari, 32 vjeç, fqinj i gruas ka hyrë në ujë për ta shpëtuar. Fatkeqësisht, burri nuk ka mundur të shpëtojë 34-vjeçaren dhe as të dalë vetë i gjallë nga uji. Trupat e dy viktimave janë nxjerrë nga uji dhe janë dërguar në morgun e spitalit të Elbasanit.

 

Redaksia Online March 12, 2013 15:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim