Elbasan, ekspertët çaktivizojnë lëndën eksplozive

May 22, 2017 12:04

Elbasan, ekspertët çaktivizojnë lëndën eksplozive

Ekspertët kanë çaktivizuar lëndën eksplozive të gjetur mëngjesin e të hënës në një pako pranë një lokali në lagjen “Emin Matraxhiu”.

Nuk dihet ende sasia e lëndës eksplozive, por forcat xheniere kanë bërë të mundur asgjësimin e tij.

Uniformat blu mbërritën menjëherë në vendngjarje dhe kanë bërë evakuimin e personave dhe mjeteve, duke vendosur dhe perimetrin e sigurisë.

May 22, 2017 12:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*