Elbasan, makina përplas drejtuesin e biçikletës

July 29, 2016 21:12

Elbasan, makina përplas drejtuesin e biçikletës

Një aksident automobilistik u regjistrua sot në aksin rrugor Elbasan-Librazhd në afërsi të Urës së Lizës.
Një automjet tip “Ford” me targë AA 024 CX ka përplasur një shtetas i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë.

Si pasojë e përplasjes shtetasi ka pësuar dëmtime të rënda dhe është dërguar për në spital, raporton Shekulli.

Sipas mjekëve ai ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Ende nuk dihet identiteti i të lënduarit ndërsa policia ka shoqëruar për në komisariat drejtuesin e mjetit dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

July 29, 2016 21:12
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim