Elbasan, makina përplas këmbësorin, në gjendje të rëndë 79-vjeçari

October 7, 2018 17:29

Elbasan, makina përplas këmbësorin, në gjendje të rëndë 79-vjeçari

Një aksident ka ndodhur këtë të diel në aksin rrugor Elbasan-Peqin, ku një person ka mbetur i plagosur rëndë pasi është përplasur nga një automjet.

Policia bën të ditur se aksidenti ka ndodhur në fshatin Paulesh, ku mjeti tip “Benz” me targa AA 806 OV, me drejtues shtetasin A.H., 25 vjeç, banues në Durrës, ka aksidentuar këmbësorin shtetasin M. Sh., 79 vjeç, banues në Tepelenë.

Mësohet se i aksidentuari është transportuar menjëherë në Spitalin Rajonal Elbasan dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

l.h/ dita

October 7, 2018 17:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim