Elbasan, motoçikleta përplas fëmijën

March 7, 2018 14:00

Elbasan, motoçikleta përplas fëmijën

 

Një fëmijë është përplasur në Elbasan, nga një drejtues me motoçikletë. Fëmija në fjalë  ka qenë duke zbritur nga fugoni i shkollës kur motori e ka përplasur.

Fëmija ka pësuar dëmtime të lehta dhe është dërguar për të marrë mjekimin e posaçëm në spitalin e Elbasanit.

Sakaq drejtuesi i motoçikletës është shoqëruar në komisariatin e policisë së Elbasanit.

l.h/ dita 

March 7, 2018 14:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*