Elbasan, ndërron jetë në spital 39-vjeçari; arrestohet autori

May 27, 2017 10:15

Elbasan, ndërron jetë në spital 39-vjeçari; arrestohet autori

39-vjeçari i plagosur mbrëmjen e të premtes në Elbasan ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, ndërsa policia bëri të mundur edhe arrestimin e autorit që ishte shpallur në kërkim.

Edvin Gjini, 38 vjeç është vënë në pranga në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Lazarenëve”. Gjatë një konflikti për motive të dobëta ka plagosur me thikë R.P., 39 vjeç. Ky i fundit nuk mundi ti mbijetojë plagëve të mara dhe ka ndëruar jet ënë spitalin e Traumës.

Mbi Gjinin rëndon akuza e vrasjes me dashje. Grupi hetimor po vijon me dokumentimin e plotë të ngjarjes.

May 27, 2017 10:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*