Elbasan, një zjarr masiv përfshin ullishten

September 12, 2018 19:52

Elbasan, një zjarr masiv përfshin ullishten

Një zjarr me përmasa të mëdha mësohet se ka rënë sot në Elbasan.

Zjarri ka rënë rreth orës 18:40, në lagjen “Dyli Haxhire”, në Ullishtë.

Flakët janë përhapur edhe për shkak të terrenit të thyer dhe ka vështirësi për shuarjen e tij.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe të zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Gjithashtu u njoftua edhe Shefi i Emergjencave Civile të Elbasanit.

l.h/ dita

September 12, 2018 19:52
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*