Elbasan, trafik droge dhe mjetesh motorike, 2 në pranga

January 31, 2014 09:38

Elbasan, trafik droge dhe mjetesh motorike, 2 në pranga

Seksioni Kundër Narkotikëve dhe Trafiqeve ndaloi dy persona të dyshuar për drogë dhe vjedhje makinash, njëri prej të cilëve i dënuar dhe tjetri në gjendje të lirë. Emran Dervishaj, 22 vjeç, banues në fshatin Hudënisht të Pogradecit, ishte shpallur në kërkim, pasi Gjykata e Elbasanit e ka dënuar në mungesë me 3 vjet e 4 muaj burg, për drogë. Kurse M. K., 24 vjeç, hetohet në gjendje të lirë, pasi u kap me një motoçikletë, me targa DK61127, që rezulton e vjedhur në Itali, në vitin 2010.

 

January 31, 2014 09:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*