Elbasan/ Vajza e mitur përplaset nga treni

March 30, 2018 14:37

Elbasan/ Vajza e mitur përplaset nga treni

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Elbasan. Një vajzë e mitur, 12 vjeçe, është përplasur nga treni i pasagjerëve në Bradashesh.

E mitura po kthehej nga shkolla në momentin kur ndodhi aksidenti. Ajo ndodhet aktualisht e shtruar në spital dhe në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ndërkohë, drejtuesi i trenit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Elbasan për t’u pyetur në lidhje me ngjarjen e ndodhur.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

s.a/dita

March 30, 2018 14:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*