Elbasan, zjarr në garazhin e një shtëpie; dëme materiale

June 13, 2015 09:03

Elbasan, zjarr në garazhin e një shtëpie; dëme materiale

Një zjarr ka përfshirë garazhin e banesës së një qytetari në Elbasan, ku si pasojë janë verifikuar dëme të shumta materiale.

Sipas njoftimeve të policisë lokale, flakët kanë djegur pjesërisht një gjenerator, si dhe boksin e automateve të energjisë elektrike.

Nga veprimet e para hetimore ka rezultuar se zjarri në pronën e shtetasit me iniciale A.V, 54 vjeç, ka rënë si pasojë e amortizimit të rrjetit elektrik.

Materialet i kaluan prokurorisë së rrethit.

June 13, 2015 09:03
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*