Elhaida Dani shkëlqen sërish në “The Voice of Italy”

Redaksia Online May 3, 2013 10:21

Elhaida Dani shkëlqen sërish në “The Voice of Italy”

Këngëtarja Elhaida Dani, vijon të shkëlqejë në paraqitjet e saj në garën muzikore “The Voice of Italia”, duke triumfuar sërish. Këngëtarja shkodrane ka kaluar me sukses provën e radhës në talent shoun e së enjtes, duke siguruar qëndrimin në garë. Elhaida u pëlqye shumë me performancën e këngës “All by myself”. Suksesi i Elhaidës natën e kaluar ka pushtuar edhe rrjetet sociale, ku shumë përdorues, pjesa më e madhe emigrantë shqiptarë që jetojnë në Itali, postojnë videon e performancës së saj para jurisë dhe publikut.

video:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rvX_CX7djeE

Redaksia Online May 3, 2013 10:21
Komento

7 Komente

 1. Skender March 29, 19:17

  Fantastike Ti meriton te jeshe Nderi I Kombit.Bravo

  Reply to this comment
 2. BETIXHO March 29, 23:25

  ËSHTË KOHA E SHQIPTARËVE

  Reply to this comment
 3. dodona March 30, 14:18

  ohhhhhhhhhhhhhhhhhhh sa mir me qene shqiptar o hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj bravoooooooooooooooo e pa par loqkaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  Reply to this comment
 4. Samiu April 20, 12:26

  Devastanteeeeeeeeeeee…….wawwwwwwwwwwwwww

  Reply to this comment
 5. mimoza May 3, 12:32

  Mahnitese,e shkelqyer ze i mbrekullueshen i uroj vetem fitore eeeeeeee

  Reply to this comment
 6. blerina May 6, 20:19

  Numero unoooooooooooo senza paroleeeee

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*