Elhaida Dani të këput në grushta

April 11, 2015 08:33

Elhaida Dani të këput në grushta

Shumë prej nesh kanë parë tek Elhaida Dani vetëm anën e saj më të ndjeshme, por në fakt këto ditë ajo na ka surprizuar
të gjithëve. Përveçse merret me sport, Elhaida tregon përmes një videoje se i pëlqen edhe boksi. E si një shkodrane e
vërtetë, ajo tregon se di të grushtojë.

Pas anës së saj “delikate” zbulojmë se brenda vlon ana tjetër e saj e panjohur, ajo e një grushtueseje të
vërtetë dhe kjo duket më së miri përmes kësaj videoje që zonjusha ka postuar në Instagram, ku këngëtarja shfaqet në seancat e saj të boksit
e mbushur plot energji.
Një nga arsyet e aplikimit të boksit nëpër palestra është nxjerrja e energjisë negative, andaj edhe Elhaida nuk i lë dot pas dore këto
këshilla, pse jo edhe për të provuar se nuk është vetëm një vajzë e brishtë.

Në palestër grushto Elhaida, por mos i përdor grushtet
në Eurovizion, se do na hapësh sherr me ndonjë shtet tjetër… mjaft kemi telashet e futbollit. Nga ty duam këngë e valle!

April 11, 2015 08:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim