Elhaida debuton në i-Tunes

Redaksia Online June 3, 2013 12:42

Elhaida debuton në i-Tunes

Fituesja e “The Voice of Italy”, Elhaida Dani ka debutuar së fundmi edhe në i-Tunes të Italisë me këngën e saj “When Love Calls Your Name”. Aktualisht Elhaida renditet në vendin e 50-të. Kjo është kënga e saj  e parë në tregun italian dhe botëror të muzikës.

Kënga

Redaksia Online June 3, 2013 12:42
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*