Elvana pozon ‘topless’

September 5, 2016 13:38

Elvana pozon ‘topless’

Ka publikuar vetëm një këngë dhe është larguar nga koncertet verore.

Por Elvana Gjata ka lajmëruar një… set fotografik nga fotografi, David Paul Larson.

Fillimisht Elvana ka postuar një video nga ‘backstage’-t e këtij seti dhe më pas ka qenë fotografi, i cili ka publikuar një foto gjysmë topless të saj në profilin e tij në “Instagram”.

Sa i takon muzikës, Elvana pritet të publikojë diçka me Capital T dhe 2Po2.

image28-456x450-456x445

September 5, 2016 13:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*