Ema Andrea bën publike lidhjen me piktorin dhe publikon fotot sensuale

January 25, 2018 12:40

Ema Andrea bën publike lidhjen me piktorin dhe publikon fotot sensuale

Aktorja Ema Andrea, prej pak ditësh, ka bërë publike lidhjen e saj të dashurisë me piktorin Eldon Luarasi. Nëse do shihnit Instagramin e saj, do ta dallonit menjëherë dashurinë e re në postimet e aktores.

Sipas asaj vetë, është pikërisht përmes fotografive që partneri i saj shpreh dashurinë dhe këto të fundit janë vërtetë të bukura.

Ndër të tjera, Luarasi i ka realizuar Andreas edhe disa foto nudo artistike.

Nëse deri pak më parë kishim dyshime, tashmë çifti e ka bërë publike lidhjen, duke postuar edhe një foto së bashku! ”

“Ti me ben te qesh”, shkruan Eldoni ne fotografinë me Emën.

 

 

Ceci n’est pas une orchidée

A post shared by Ema Andrea (@emaandrea1) on

January 25, 2018 12:40
Komento

2 Komente

 1. Bravo ...Artistja mbetet Artiste ne jeten e saj loool dhe Pik January 25, 13:22

  Qe nji femer e vetedijeshme akoma me shume VIP
  si Ema , guxon jo vetem me bo me qesh te dashurin e vet eshte dicka normale . Pastaj si mundet te kuptohet Arti pa ato Tabllo Nudo ala Modigliani ( Nu Couche-Aklti i Shtrire ) apo e qefliut te femrave Picasso (Las Femmes d’Alger) loool …
  Nga nji maredhenje e tille varet shum edhe vet suxsesi i tij ne Pikture .

  Piktura te tilla Nudo kushtojne jo pak ne Boten e Kultures .Imagjino pastaj ne rastin e Emas qe eshte edhe nji Artiste e mirenjohur tashme . Cmimi mundet te arrij ne shifra pse jo teper joshese per tabllone Ema Nudo .

  Reply to this comment
 2. demo January 26, 06:17

  Jeta fillon 55 vjec

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*