Emocionuese, 7-vjeçarja udhëton nga Amerika drejt Anglisë për të surprizuar gjyshin (VIDEO)

September 2, 2018 22:54

Emocionuese, 7-vjeçarja udhëton nga Amerika drejt Anglisë për të surprizuar gjyshin (VIDEO)

Një vajzë 7-vjeçare nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka bërë diçka vërtet emocionuese për gjyshin e saj.

Vajza me emrin Olivia ka udhëtuar nga New Yorku drejt Britanisë së Madhe për të surprizuar gjyshin e saj.

Videoja e postuar nga BBC, pamjet e të cilës tregojnë udhëtimin vajzës dhe takimin me gjyshin e saj janë bërë virale.

Olivia udhëtoi për 3500 milje dhe për këtë gjyshi i saj ka thënë se është gjëja më e veçantë që mbesa mund të bënte për të.

l.h/ dita

September 2, 2018 22:54
Komento

1 Koment

  1. C'a bohet kshtu September 3, 05:22

    Kur kane filluar femijet 7 vjec te udhetojne te pashoqeruar vetem, sic eshte rasti ne fjale.
    A keni ndonje lajm sa vete i bien me dore ne Indi, se lajme ne Shqiperi per pabuksa, te pastrehe nuk ka.
    Ka lajme si del pa breke e ben foto vajza e kriminelit te Gerdec-Hiroshimes, Delijorgji bashkeortaku i Shkerdhenit dhe i Mediut.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*