Emra dhe foto: Këta janë 22 personat më të kërkuar në Tiranë

January 20, 2019 11:49

Emra dhe foto: Këta janë 22 personat më të kërkuar në Tiranë

Policia e Shtetit ka publikuar listën me 22 personat më të kërkuar në qarkun e Tiranës. Ndër ta ka të dënuar me burgim të përjetshëm dhe me 22 vite burgim.

Ata janë në kërkim prej disa vitesh dhe të dënuar nga Gjykata në mungesë. Ajo që bie në sy është fakti se të gjithë janë të dënuar për vrasje.

Policia e Shtetit u bën apel qytetarëve që të njoftojnë dhe të japin informacion nëse kanë për këdo prej të kërkuarve, duke garantuar ruajtjen e anonimatit.

“Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, apo të dërgojë imazhe e informacion në aplikacionin “Komisariati Dixhital”, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”, njofton policia.


l.h/ dita

 

January 20, 2019 11:49
Komento

4 Komente

 1. Referendum per arrestimin e koleres sali January 20, 13:33

  Po fotot e krimineleve hajdut saleh lululyshe munika e co ku jane,ata i njeh gjithe populli.
  Keta politikane te ndyre i lane keta 22 e qindra te tjere qe te behen kriminela e hajduta.
  Keta plehra politikane e detyruan kete popull te mari malet te vjedhe dhe te vrasin njeri tjetrin.
  Ketyre plehrave qe jetojne ne luks ju interesoi politika perca e sundo dhe pa eliminimin e ketyre nuk ka shpetim ky vend.
  Pa arrestimin e ketyre krimi do shtohet.
  Ndigjojini thirrjet e salehut ilirfloririt lulushes e munikes,vetem thirrje per lufte dhe vellavrasje dhe ligji hesht..

  Reply to this comment
  • Listen mbare January 20, 14:56

   Ne nje grup me kta hajdutet qe permendet duhet ti bashkanigjitet dhe rama me te tij pasiqe te gjithe kta sebashku te te gjitha ngjyrave jan3 hajdute dhe mafioze.

   Reply to this comment
 2. Mark U.K January 20, 16:47

  Mos u mërzitni se së shpejti do vine vetë e do dorzohen.

  Reply to this comment
 3. Aliu nga Selenic January 20, 18:27

  Duhet te kepet demi per briresh. Po su kap “demi” Plak per brires qe quhet demi Sali keta te tjeret nuk kapen. Po te kapet demi plak nuk do te kete dom kemi me dema te tille se keta i rrite Saliu, i ushqen dhe i leshon ne aktivitet.Pra burimi eshte demi Plak.!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim