EMRAT/ Ja zyrtarët e lartë që do bëjnë deklarimet për Dekriminalizimin

March 21, 2016 14:38

EMRAT/ Ja zyrtarët e lartë që do bëjnë deklarimet për Dekriminalizimin

Kuvendi ka ngritur strukturën e posaçme për dorëzimin dhe administrimin e formularëve të vetëdeklarimit.

Në listën e publikuar nga Kuvendi në faqen zyrtare, janë të renditur të gjithë zyrtarët  e këtij institucioni dhe të institucioneve që zgjidhen nga Kuvendi, të cilët do të japin të dhënat e tyre në lidhje me pastërtinë e figurës.

Në këtë listë janë zyrtarë të tillë, si Kryeprokurori, Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, kreu i ILDKPKI, kryetarja e KQZ etj.

Lista e plotë mund të lexohet KETU

March 21, 2016 14:38
Komento

2 Komente

 1. Binjaku March 21, 16:14

  Jane disa njerez qe i njoh per keq….por kisha kohe qe i kisha harruar dhe u cudita shume qe punokan si keshilltare prane kuvendit. E tmerreshme te keshillojne hadutet !

  Reply to this comment
 2. Shqip March 22, 04:35

  E TMERSHME….
  NE SHQIPERI PO NDODHE “MREKULLIA E FUNDIT”
  ME SA DUKET NA ERDHI VERTETE FUNDI PREJ BANDITEVE QE KEMI VOTUAR.
  LISTA E DEKLARIMIT TE PASURISE PER JO TE GJITHE HAJDUTET E SHQIPERISE…
  PO LISTA E DEKLARIMIT TE KONCESIONEVE TE GRABITURA KU ESHTE?
  “DEKRIMINALIZIMI” QE ME LIGJIN E LU&VLAHUTINI, PO MBRONE ATA QE DERDHEN GJAKE, E DOGJEN NJEREZ TE GJALLE NE JANAR E NE GERDEC….?!,

  ME NDERIMIN E ORES PO NGJITET EDHE YLLI BASHA NE KUPOLEN E OKTAPODIT SI NJE NJERI QE E KA LARE GJAKUN E 21 JANARIT ME UJIN E OQEANIT….

  ME KETE LIGJ-MALIQ, PO MBROHEN TE GJITHE KRIMINELET DHE TUTORET E TYRE.

  OHHHH O I MJERE SHQIPTARE CFARE PO TE PRET!
  OHHHH HITLER KU JE?? AI TA PRISTE DOREN EDHE PER NJE KOKER RRUSHI E JO PER NJE KRIME TE CETIFIKUAR…..

  KU JETOJME NE DEMOKRACI APO NE FASHIZEM?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*