Emri/ Gjendet i pajetë një person

March 25, 2018 13:08

Emri/ Gjendet i pajetë një person

 

Elbasan/ Një person është gjetur i pajetë nga familjarët e tij, pranë urës së Lizës.

Ai është Halit Toda, 56 vjeç nga Librazhdi dhe rezultonte i humbur prej një jave.

Nga informacionet paraprake dyshohet se viktima është mbytur në lumin Shkumbin.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje tragjike.

March 25, 2018 13:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*