Foto dhe emri: Një tjetër këshilltare e LSI-së i bashkohet Veliajt

December 21, 2017 17:18

Foto dhe emri: Një tjetër këshilltare e LSI-së i bashkohet Veliajt

Për të tretën herë LSI nuk ka mbështetur projektet e Bashkisë së Tiranës.

Por, një tjetër anëtar i LSI i është bashkuar PS, duke votuar pro buxhetit për vitin 2018.

Pas Naim Halilit, Agim Krajës dhe Genta Mezinit, Bora Panajoti është këshilltarja e radhës e cila ka vendosur që t’i bashkohet projektit Veliaj për drejtimin e kryeqytetit.

Në këto kushte, kryebashkiaku gëzon mazhorancën dhe votat e nevojshme deri në fund të mandatit.

December 21, 2017 17:18
Komento

5 Komente

 1. luli December 21, 18:02

  sa vjeç eshte kjo perfaqesuesja e MONES ?

  Reply to this comment
  • Edi December 22, 11:59

   C’fare, po akuzon Vilajet Qyrkun per shfrytezim minorenesh?Nuk ben ai te tilla gjera se e ka tredhur Ajola nje here e mire.Edhe femije po kerkon te beje me ndihmen e shoqerise civile.

   Reply to this comment
 2. Arbera December 21, 19:23

  E bukur ne pamje dhe ne mendje e zemer!

  Reply to this comment
 3. Laura Mezini December 21, 20:04

  Respekte per kete vajze te re qe vendos fatin e Kryeqytetit para vendimeve te Partise.

  Reply to this comment
 4. dashamires December 22, 08:48

  Merkatoja e futbollisteve hapet ne Janar, por Lali Eri si shtatanik qe eshte e hap Merkaton e tij te Keshilltareve qe ne Dhjetor. Dhe ja, e ble kete cupen, ose e merr me parametra ZERO me ndonje premtim per kompensim ne natyre…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*