EMRI/ Tritol makinës së policit në Shkodër

June 19, 2018 09:21

EMRI/ Tritol makinës së policit në Shkodër

 

Një sasi eksplozivi ka shpërthyer orët e para të mëngjesit të sotëm në Shkodër.

Ajo i është vendosur punonjësit të policisë , Agim Bushgjoka.

Automjeti ka qenë i parkuar poshtë pallatit në momentin e shpërthimit.

Burime nga Policia bëjnë me dije se nga shpërthimi s’ka pasur të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Nuk dihen ende detajet dhe arsyet e ngjarjes.

Agim Bushgjoka është polic në zonën e Bardhaj dhe Grudës në njësinë Rrethina të bashkisë Shkodër.

l.h/ dita

June 19, 2018 09:21
Komento

1 Koment

  1. Mark U.K June 19, 09:40

    Mendoj se kush ma mire se Agimi nuk e din se kush ja ka bere.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim