Engjëj për vogëlushët e vrarë në Njutaun

December 24, 2012 14:05

Engjëj për vogëlushët e vrarë në Njutaun

27 engjëj prej druri janë vendosur në pyllin përgjatë rrugës që të çon në shkollën “Sandy Hook”, në Njutaun, ku disa ditë me parë, 12 vajza dhe 8 djem të moshës 6-7 vjeç si dhe katër mësuese u vranë nga 20-vjeçari Adam Lanza.

 

 

December 24, 2012 14:05
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*