Engjëjt e Krishtlindjeve (foto)

Redaksia Online December 23, 2012 16:24

Engjëjt e Krishtlindjeve (foto)

Të mbështjellë me jastëkë dhe me kapuçë apo veshje që të kujtojnë Krishtlindjet.

Engjëjt e vegjël që nuk kanë mbushur ende një muaj janë fotografuar nga Shelli Wall, e cila ka krijuar një album që u jep edhe më shumë magji festave të fundvitit.

bebi i bukur 1

2

3

4

5

7

8

9

10

11

 

Redaksia Online December 23, 2012 16:24
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*