Enkel Demi bëhet më radikal se Mesila: I them shefit (Bashës), zarave të shefit, koqeve të kandarit, sharësve dhe dorëshkundurve: “A hani m*t!!!”

July 16, 2015 11:13

Enkel Demi bëhet më radikal se Mesila: I them shefit (Bashës), zarave të shefit, koqeve të kandarit, sharësve dhe dorëshkundurve: “A hani m*t!!!”

Gazetari Enkel Demi ka qenë në qendër të sulmeve nga njerëz pranë Bashës, pas disa shkrimeve kritike të tij kohët e fundit.

Në qendër të sulmeve ka përfunduar edhe gruaja e tij, Mesila Doda, që është deputete e PD­-së, po ashtu për qendrimet e saj kritike.

Ky sulm frontal ka bërë që Demi t’iu përgjigjet atyre, ashtu siç edhe thotë vetë, duke shkelur etikën.

“Kohët e fundit pas çdo shkrimi që bëj vë re që mungon polemika apo debati i mirëfilltë.

Thjesht është organizuar një makinë sharësish, të cilët ose janë të currufjepsur nga trutë, ose njerëz të kompleksuar që u është stërvitur parakrahu duke parë televizor.

Është dhe një kategori që lodhet, sepse merr mundimin të çelë profile kallpe, pa foto ose me foto vajzash që bëjnë seks on line dhe nga këto profile shajnë, mallkojnë, thurrin histori tradhëtish, lëvizjesh, por edhe skena pornografike.

Nuk di përse këta tipa e tipe janë kaq të vluar dhe të zjarrtë për skena ku lirohet toka mbarë e prapë.

Nejse, janë një tufë njerëzish të palumtur që i fut shefi ose zarat e shefit, ndaj më ndjeni për vulgaritetin, më ndjeni për mungesën e etikës, më ndjeni, por i them shefit, zarave të shefit, koqeve të kandarit, sharësve dhe dorëshkundurve: “A hani mut!!!”, shkruan ai.

July 16, 2015 11:13
Komento

27 Komente

 1. Vullnet July 16, 11:45

  Bravo !!!

  Reply to this comment
  • KATHERINA DIE GROSSE(Madona prej Sauku) July 16, 13:28

   Cfar Bravo ore !!
   Nje gazetar dinjitoz nuk bie ne rrangun e njerzve vulgar.
   Thjesht i injoron ata dhe vazhdon punen.
   Po nuk thone kot ka gjet Tenxherja kapakun.
   Dikur zoja Mesele i thoshte opozites se do ju var ke Palma.
   Kurse ky Demi thot hapun a hani mutin.!!
   Shoqeri mjeranesh dhe ne presim te mesojm prej ktyne njerzve qi ju kena lane ne dore ekranin.
   TURP zoti Enkel,qi bie ne moçalishte perversesh anonim qi fshihen pas pseudonimesh dhe munitoresh,dhe ben lufte me ta ne publik.

   Reply to this comment
 2. kastriotkastriot July 16, 11:47

  Cte mbjellesh do te korresh

  Reply to this comment
 3. SHAMIKUQJA July 16, 11:58

  Qe ajo parti , me emrin parti demokratike, mban brenda ato koqe kandari qe ju cilesoni , qe ka vetem maskarenje te cilet vetem dine te shajne e te shpifin,me ne krye Sali Berishen, te cilat apo te cilet ,kane dal e kane qare edhe hallin e dashnoreve te Edi Rames,te cilat kur i degjonin ato qeshnin dhe ferkonin zogun e tyre, e tani zonja qe u qante hallin nuk dihet se ku kullot, qe ka brenda saj disa politikan injorante ,kjo dihet e populli e ka te qarte,pasi u dha dajakun si me 23 qershor 2013 dhe 21 qershor 2015.por me ju nuk kane perse meren. Bashkshortja juaj ,keto kohet e fundit eshte ne rrugen e duhur ,por te kerkoi falje per qendrimin e mbajtur pra dy vjeteve…….. Te pershendes Shamikuqja…

  Reply to this comment
 4. e, more Ben July 16, 12:11

  Hallall!

  Reply to this comment
 5. Goni me July 16, 12:24

  Pak si vone Enkel djali!Keta keshtu kane qene denbabaden,por perfitimet qe ju vinin nuk ju linin t,i dallonit.Jo vetem kur preket interesi personal duhet te flasesh,por te flasesh kur e shikon qe eshte gabim.Po ne Shqiperi keshtukane bere gjithmone.Kur iu presin perfitimet e u heqin karriget cirren e bertasin duke theksuar qe ishte ne nje fole grerezash etj,duke harruar se nje nga ato grereza ishin dhe vete,Aty duhej pare se si ishte kryetari i tribuse qe ta merrje vesh shpejt si do ishte tribuja e jo te futeshe nje here ne te .Megjithate ju i dini vete si ju behet me mire,por popullit nuk i eshte bere mire aspak keto 24 vjet.

  Reply to this comment
 6. BOBI July 16, 12:29

  Meqe E. Demi ka shkare nga goja dhe eshte pergjigjur ne gjuhen e popullit le te degjoje dhe komentet ne te njejten gjuhe. Ka mundesi te na beni nje nder dhe te zhdukeni nga ai vend familjarisht si zvarranike te gazetarise dhe te politikes qe jeni…deri dje nuk folet per te njejtet qe i shani sot po u ferkonit “bolet” dhe gezonit te mirat materjale ……e harrove gruan tende ne parlament qe kercenonte me varjet tek palma ??(si cam i keq qe je ,mendoje se e ke haruar)….. na i shpifet na vjen per te vjelle kur ju shohim,ndyresira….

  Reply to this comment
  • ivani i madh July 16, 12:58

   Jo per te vjelle po per te dhjere. Po deshe me fal per vazhdimin e frazes po kjo lloj race e meriton kur I humbasin priviligjet.Shendet!

   Reply to this comment
 7. tim July 16, 12:33

  Ju komentuesit e dites deri dje e shanit,apo dhe ju jeni o me mu o kundra meje..

  Reply to this comment
 8. demo July 16, 12:42

  Disidentet e vonuar.Si komunisti antikomunist Saliu.

  Reply to this comment
 9. Ersoni July 16, 13:27

  M*tin e Mersiles haje vete ore trap, budalla

  Reply to this comment
 10. Tani tr July 16, 14:40

  Te gjithe ato qe komentojne jane te shame…ahahaha….zarat e Lulit, rrin me m..ne goje tashi.

  Reply to this comment
 11. Kopaçe July 16, 15:31

  BUMERANG….

  Reply to this comment
 12. Kris 1 July 16, 15:46

  Palmat u thane….

  Reply to this comment
 13. Pac July 16, 17:29

  Mos u shpreh kaq vulgar se je gazetar me shum klas , se do te thoja , a je i marr a je prej Puket megjithse me 21 qershor e mbrapa mbas zgjedhjes qe bene shkodranet kjo shprehje eshte zevendesuar , a je i marr a je prej shkodre .

  Reply to this comment
 14. Kapter Jari July 16, 20:28

  Mesila Palma
  Enkel Muti

  Reply to this comment
 15. Pipi July 16, 20:34

  Tani duket se iu ngref ketij camit, sepse deri me sot ka qene nje nga sahanlepiresit me te spikatur te pushtetareve.

  Reply to this comment
 16. hipo July 16, 20:47

  Mesila eshte vajza e shiteses se zarzavateve ne mehallen tone,sic duket nga i shoqi do te kene qene berber,sepse te dy kane te njejten sjellje ndaj qytetareve demokrate dhe te fisnike qe ka brenda PD-ja,Ky eshte fillimi,edhe pak do te degjojme tamam origjinen e paganeve qe e kemi ne racen tone te kulluar.

  Reply to this comment
 17. Dardhari July 16, 21:07

  Une tani po bindem qe Mesilda dhe Enkeli jane bindur plotesisht se ne çfare Llumi kane qene po me mire vone se kure. Une jam dakort me ju z Enkel

  Reply to this comment
 18. mimi July 16, 22:17

  rri urte o keli se do hash ndonje loqe fluturimthi, te mbashe bycen me kompresa me akull,

  Reply to this comment
 19. vezhguesi July 16, 22:37

  MESIDA DHE ENKELI , KANE KURAJO QE FLASIN HAPUR NE KETE MENYRE,POR DUHET TE KENE PARASYSH FUNDIN E OLLDASHIT , SE SALBISHA AKOMA NGULCON PER GJAK . GJAK , GJAK……

  Reply to this comment
 20. 75 na bashkoj kenga popullore July 16, 23:01

  Enkeli esht intiligjent por e shoqja mesida e ka kurdisur ket mesele ajo esht fudulle eposhter

  Reply to this comment
 21. grameno July 17, 04:45

  Hyjenat don mi ngrene hyjenat,ky palo gazetar,palo opinionist,palo analsit,me kujtohet ne kohen e salihut sa hyzmetqar i mir i pushteti kriminal ka qen,dhe po tja kritikoje saliun binte ne ekstaze,dhe kjo me ngjan me ate punen e mafijozave,kur ju humb pozita per te mbajtur poziten e rajonite tregut,fillojne dyshojne dhe ne bashkepuntoret mete ngusht,dhe i han koken e njeri tjetrit,aspak respekt per ket njeri,

  Reply to this comment
 22. Agimi July 17, 04:50

  Keli me se fundi e kuptuat se cfare klani eshte pd=ja.Me mire vone se kurre.Ju nuk mund te ishit pjese e atij grupimi ordiner,hajdut dhe kriminel.Ju lumte

  Reply to this comment
 23. a.p. July 17, 10:27

  Ma mire vone se kurrë.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*