Era e përzgjedhura e ditës në MTV

August 18, 2016 14:11

Era e përzgjedhura e ditës në MTV

Era Istrefi vazhdon të jetë e zgjedhura e televizioneve dhe radiove të famshme botërore.

Kësaj radhe MTV e ka përzgjedhur Erën si këngëtaren e cila do të jetë tërë ditën në profilin zyrtar të MTV në Snap Chat.

Foto, intervista dhe gjithçka tjetër pritet të ketë nga Era në profilin e MTV në Snap Chat

August 18, 2016 14:11
Komento

1 Koment

  1. raimond vlonjati August 19, 05:43

    Bravo Era

    Kinge je

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin